Kontakt

Hitta till oss

A&M Sushi Bar Ängelholm

Brännborn Center
Kristianstadgatan 10
SE-262 71 Ängelholm
0431 – 189 99
angelholm@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 10.00 – 20.00
Cafédelen stänger 18.00

A&M Sushi Bar Falkenberg

Gallerian Falkenberg City
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Stortorget 1, Ingång från Nygatan
SE-311 30 Falkenberg
0346 – 897 97
falkenberg@amsushi.se

Vi har öppet

Måndag – Torsdag: 11.00 – 21.00
Fredag – Lördag: 11.00 – 22.00
Söndag: 12.00 – 21.00
Vi har fullständiga alkoholrättigheter.

A&M Sushi Bar Staffanstorp

Rondellens Handelsplats
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Handelsvägen 38
SE-245 34 Staffanstorp
046 – 811 81
staffanstorp@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.00

A&M Sushi Bar Höganäs

Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Midgårdsgatan 8
SE-263 37 Höganäs
042 – 32 88 68
hoganas@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.00
Vi har öl och vin rättigheter.

A&M Sushi Bar Helsingborg City

Helsingborg City
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Drottninggatan 17
SE-252 21 Helsingborg
042 – 24 29 99
helsingborg@amsushi.se

Vi har öppet

Måndag: 11.00 – 21.00
Tisdag – Lördag: 11.00 – 22.00
Söndag: 12.00 – 21.00
Vi har fullständiga alkoholrättigheter.

A&M Sushi Bar Kungsbacka

Hede Handelsplats
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Göteborgsvägen 225
SE-434 39 Kungsbacka
0300 – 628 89
kungsbacka@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.00
Vi har öl- och vin rättigheter.

A&M Sushi Bar Hässleholm

Läreda Handelsplats
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Norra Kringelvägen 42
SE-281 41 Hässleholm
0451 – 387 888
hassleholm@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.00

A&M Sushi Bar Varberg

Lugnetrondellens Handelsplats
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Kamremsgatan 5
SE-432 32 Varberg
0340 – 858 58
varberg@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.00
Vi har öl- och vin rättigheter.

A&M Sushi Bar Skurup

Skurups Handelsområde
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Korrehusgatan 2B
SE-274 30 Skurup
0411 – 449 59
skurup@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.00
Vi har öl- och vin rättigheter.

A&M Sushi Bar Sjöbo

Handelsplats Sjöbo Väst
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Planteringsgatan 52
SE-275 33 Sjöbo
0416 – 12 888
sjobo@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.0
Vi har öl- och vin rättigheter.

A&M Sushi Bar Hyllinge

Hyllinge Handelsplats
Samma lokal och ingång som restaurangen Linnea & Basilika

Ådalsvägen 374
SE-265 75 Hyllinge
042 – 990 88
hyllinge@amsushi.se

Vi har öppet

Alla dagar: 11.00 – 21.00
Vi har öl- och vin rättigheter.